Супровід проектної документації

Завершальним етапом проектування будь-якого об'єкта є узгодження проектної документації у дозвільних установах та організаціях, відповідальних до підключення до інженерних мереж.
Окрім того, споруди 4-5 категорії складності підлягають обов'язковій експертизі. Тож процедура узгодження робочої проектної документації є доволі складним та тривалим процесом.
Звернувшись у нашу компанію, ви уникнете зайвих витрат часу і сил. Ми здійснюємо супровід розробленого проекту під час оформлення та видачі дозвільної документації на будівництво, оперативно та за потреби вносимо правки до розроблених проектів до здачі будівельного проекту в роботу.
Наші спеціалісти нададуть фахові консультації, допоможуть в оформленні та перевірці документації, а також супроводжуватимуть проект на всіх етапах співпраці. Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте виконання робіт в комплексі і "під ключ".
Отримати детальну інформацію, проконсультуватися та замовити послугу можна за телефоном: +38 0637252754, або заповніть заявку за посиланням нижче.

Залиште заявку для дзвінка
Менеджер зателефонує Вам найближчим часом
аповнюючи та відправляючи свої контактні данні ви надаєте свою згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності. 
Made on
Tilda